nabízené
služby

Zarezervujte si trénink

Co si nezapomenout vzít na první trénink?

  • Očkovací průkaz či PetPas s platným očkováním vztekliny
  • Oblíbené pamlsky (vemte jich raději více) či hračky pejska
  • Pevný obojek a pevné vodítko
  • Stopovací vodítko, pokud budete chtít trénovat přivolání

Individuální trénink

Kouzlo individuálního tréninku spočívá v tom, že se budu věnovat jen Vám a Vašemu pejskovi. Hodinu zaměříme dle Vašich potřeb a přání.

Pejsek Vás venku nevnímá, tahá na vodítku, vyštěkává cizí psi, nedostanete ho do autobusu, návštěva restaurace s ním je ostuda? Společně to zvládneme napravit.

Skupinový trénink

Skupinový trénink je vždy tématicky zaměřen na základní problematiky psího chování. Skupina se vždy skládá z maximálně 10 pejsků. Je to tedy vhodný trénink pro pejsky, kteří se zvládnou soustředit na svého majitele v rušnějším prostředí.

Pokud si nejste jisti, jestli Váš psí parťák zvládne hned skupinu pejsků, tak doporučuji nejprve jednu hodinu individuálního tréninku, kam po předchozí domluvě mohu dovést psího figuranta, s nímž ignoraci dalších pejsků natrénujeme.

Socializační procházky

Socializace je naprosto nutným základem pro každého pejska. Ať už se jedná o rušné prostředí, cizí lidi nebo cizí psi.

Socializační procházka slouží ke klidnému zvládnutí blízkosti cizích psů a lidí. Pro reaktivní pejsky jsou pravidelné socializační procházky polovinou úspěchu. Celou procházku jsem připravena jakékoliv dvojici být k ruce a pomoci jim zvládnout náročnější prostředí.

Socializační procházky s tréninkem

U socializačních procházek s tréninkem nenachodíme tolik kilometrů. Polovinu hodiny sice budeme ťapat, ale na druhou se zastavíme a budeme trénovat.

Zaměříme se především na těsné míjení mezi sebou, na pejsky, kteří si brání páníčky, když se k nim někdo přiblíží atd. Vždy se to bude odvíjet od potřeb lidí a pejsků ve skupině.

Reaktivním pejskům prosím s sebou nezapomeňte vzít vhodně veliký košík. Bezpečnost nás i našich psích parťáků je vždy na prvním místě.

Individuální trénink u vás doma

Individuální trénink u vás doma je vhodný pro velmi vytížené páníčky, kteří časově nestíhají dojet s pejskem na trénink, nemají možnost s pejskem cestovat nebo to psychický či fyzický stav pejska nedovoluje.

Trénink v domácím prostředí je vhodný především pro velmi bázlivé, reaktivní a labilní pejsky, kteří nezvládnou fungovat v jiném než domácím prostředí.